Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Jakości

DIMA SP. Z O.O.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Działu Jakości i Pełnomocnika ZSZ

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem jakości w zakładzie produkcyjnym (jakość procesów produkcyjnych, metrologia, nowe wdrożenia)

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników działu jakości i produkcji

  • Zapewnienie jakości produktu końcowego

  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością i środowiskiem

  • Nadzór nad działaniami korygującymi

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz udział w auditach

  • Przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji

  • Nadzór nad dokumentami dotyczącymi jakości w tym oznakowania wyrobów znakiem CE

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu Zarządzania Jakością)

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość norm PN-EN ISO 9001, 14001 mile widziana znajomość norm PN-EN ISO 3834, 1090-1, -2,-3 oraz PN-EN ISO 45001

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych

  • Budowanie świadomości i angażowanie w procesy związane z jakością

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność i organizowanie pracy własnej i podległego zespołu pracowników

  • Praktyczna znajomość przyrządów i technik pomiarowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

DIMA SP. Z O.O.

DiMa Sp. z o.o. specjalizuje się w branży stalowych konstrukcji spawanych. Wykonujemy elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa: schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, konstrukcje dla przemysłu maszynowego, chemicznego i energetycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.dima.pl.

Przewiń do profilu firmy