Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Jakości

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań klienta dotyczących procesu, produktu oraz systemów zarządzania jakością – produkcja prostowników do ładowania akumulatorów przemysłowych, montaż akumulatorów przemysłowych, w tym kwasowo-ołowiowych oraz Litowo-jonowych.

  • nadzór nad wdrożeniem oraz utrzymywaniem wymagań klientów przez właścicieli poszczególnych procesów,

  • weryfikacja komponentów, produktu, procesów oraz maszyn, wsparcie inżynieryjne innych działów,

  • zarządzanie oraz bieżąca komunikacja z klientem dot. aspektów jakościowych, w tym dotyczących niezgodności,

  • zarządzanie jakością dostawców materiałów oraz komponentów, w tym zatwierdzenie części oraz zarządzanie niezgodnościami,

  • audyty procesów produkcji, produktu oraz systemu, LPA (Layered Process Audits)

  • audyty dostawców

  • ocena statystycznej zdolności procesów wg. zatwierdzonej matrycy, inicjowanie działań w przypadku odchylenia zdolności procesów od ustalonych limitów

  • przygotowanie raportów jakościowych,

  • udział w pracach wielodyscyplinarnych zespołów ciągłego doskonalenia.

  • zarządzanie 3-osobowym zespołem kontrolerów jakości

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 – letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w dziale jakości

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektronika lub zarządzanie jakością

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • znajomość normy ISO 9001

  • znajomość narzędzi statystycznych, metod i narzędzi rozwiązywania problemów

  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/Fishbone)

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne do 1 kV

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • specjalistyczne szkolenia i kontakt z zespołami projektowymi klientów (inżynierowie, audytorzy, managerowie jakości)

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla

  • benefity w systemie kafeteryjnym

  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego