Kierownik Działu Jakości

JOBHOUSE

  • Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)

    Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie audytów u dostawców

  • nadzór i kontrola oceny materiałów i surowców dostarczonych do produkcji oraz wykonywanych prób i ocen nowych materiałów

  • rejestracja skarg i reklamacji klientów oraz nadzór i ocena zasadności reklamacji wyrobów u klienta

  • utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie oceny jakościowej produktów

  • podejmowanie decyzji o wystawieniu wniosku na faktury korygujące w przypadku uznania reklamacji

  • współpraca z labolatorium

  • inicjowanie działań zmierzających do zmniejszenia ilości braków

  • opracowywanie, zatwierdzanie i wdrażanie procedur i instrukcji dotyczących jakości

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zdobyte na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w kierowaniu działem zapewnienia jakości

  • znajomość systemu SAP

  • znajomość narzędzi jakościowych

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z normami systemu jakości

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność zarządzania zespołem

Mile widziane

  • Certyfikat audytora wewnętrznego

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i kompetentnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności

  • pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Przewiń do profilu firmy