Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Jakości

LT PRECISION POLAND Sp. z o.oO firmie

LT PRECISION POLAND Sp. z o.o

Grabskiego 2

Siechnice

LT Precision Poland, dynamicznie rozwijająca się firma produkująca części do akumulatorów przeznaczonych do pojazdów elektrycznych, zatrudni do swojego zakładu w Siechnicach:

Zadania:

  • Zarządzanie procesami jakościowymi w Zakładzie Produkcyjnym;
  • Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów;
  • Zapewnienie właściwego poziomu jakości wyrobów;
  • Analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych związanych z procesem produkcji;
  • Wspieranie procesu rozwoju nowych produktów;
  • Uczestniczenie w audytach;
  • Nadzór nad stacją badań i przeprowadzaniem badań na funkcjonalność i wymiarowość wyrobów;
  • Kontrole materiałów od zewnętrznych dostawców;
  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z reklamacjami: analiza przyczyn, działania korygujące;
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym z poziomu zakładu w Polsce oraz współpraca z globalnymi strukturami w przypadku reklamacji wymagających dodatkowej ekspertyzy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane zarządzanie jakością lub zarządzanie procesami produkcyjnymi;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem jakości i procesami zapewnienia jakości w środowisku produkcyjnym;
  • Znajomość zagadnień, norm, procedur i narzędzi jakościowych obowiązujących w zakładach produkcyjnych;
  • Znajomość standardów systemu zarządzania jakością;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Mile widziana znajomość IATF i VDA.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Bonus dojazdowy;
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne