Kierownik Działu Jakości

BART Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

BART Sp. z o.o. Sp. K.

Cypriana Kamila Norwida 4

Słupno (pow. wołomiński)

Firma BART, działająca od ponad 20 lat na rynku surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa okolice (Słupno k. Marek)

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu Działu Jakości,
  • monitorowanie przebiegu wszystkich procesów w Dziale Jakości,
  • wdrożenie KPI oraz systemu raportowania,
  • tworzenie niezbędnych procedur i dbanie o ich przestrzeganie,
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji,
  • sporządzanie raportów i dokumentacji jakościowej,
  • bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych,
  • wdrażanie zmian technologicznych w procesie produkcji,
  • budowanie i wdrażanie strategii jakościowej,
  • doskonalenie systemów jakości i bezpieczeństwa,
  • zarządzanie programem audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zarządzanie systemem HACCP.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Jakości lub Głównego Technologa,
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy niewielkiego zespołu,
  • doświadczenie w firmie produkującej żywność, dodatki do żywności, suplementy,
  • wyższe wykształcenie na kierunku związanym kontrolą jakości, chemią, biologią, biotechnologią, technologią żywności, zarządzaniem produkcją,
  • bardzo dobrą znajomość standardów jakości oraz niezbędnych procedur,
  • chęć wdrażania własnych pomysłów,
  • znajomości systemów IATF, ISO 9001, APQP, FMEA, PPAP, MSA, SP,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość doskonalenia umiejętności managerskich i wrażania własnych pomysłów,
  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realny wpływ na politykę jakościową oraz funkcjonowanie i rozwój firmy,
  • udział w ciekawych projektach oraz prestiżowych wydarzeniach branżowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Bart Sp. z o.o. Sp. K. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Bart w zakładce "Kariera".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy