Oferta pracy

Kierownik Działu Jakości

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozwój systemu zarządzania jakością

  • Koordynacja, udział i prowadzenie projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania odpowiedniego poziomu jakości produktów i procesów

  • Nadzór nad procesem przeprowadzania audytów jakościowych (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników poprzez organizację pracy, delegowanie zadań i planowanie zasobów

  • Zarządzanie procesem reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych

  • Odpowiedzialność za raportowanie KPI z obszaru jakości - w tym odpowiedzialność za przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem jakości, w organizacji, która jest w trakcie budowania kultury jakości i wdrażania systemu jakości

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą działu jakości w zakładzie produkcyjnym - w tym doświadczenie w roli coach’a i mentora dla swojego zespołu

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych typu: 8D, APQP, FMEA, PPAP, 5Why, Ishikawa, PDCA

  • Znajomość języka angielskiego - praca w środowisku międzynarodowym

  • Praktyczna wiedza dotycząca systemów zarządzania jakością

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing

  • Otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

To oferujemy

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy