Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Świebodzice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXCELLENCE BEGINS WITH AN IDEA

    Firma Kelvion Machine Cooling. Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła (nagrzewnice, chłodnice, parowacze, skraplacze, chłodnice wentylatorowe, itp), dla aplikacji przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Świebodzice

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie obszarem jakości w dwóch zakładach produkcyjnych spółki,
    • Wdrażanie i przestrzeganie standardów jakościowych,
    • Monitorowanie wskaźników jakościowych,
    • Zarządzanie pracą podległego zespołu i nadzór nad jego efektywnością,
    • Monitorowanie, koordynowanie oraz doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami klientów, oraz przyjętymi przez firmę normami i standardami,
    • Reprezentowanie działu jakości przed audytorami zewnętrznymi oraz klientami,
    • Organizowanie i udział w spotkaniach z dostawcami oraz klientami firmy w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych i rozwoju systemu zarządzania jakością,
    • Rozwiązywanie kluczowych problemów jakościowych oraz wdrażanie koniecznych działań doskonalących,
    • Kontrola nad analizą i weryfikacją reklamacji klientów, koordynacja procesu reklamacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny lub/i związany z zarządzaniem jakością),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Praktyczna znajomość standardów norm ISO oraz bieżących uregulowań prawnych w obszarze jakości,
    • Mile widziane posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego wg norm ISO,
    • Znajomość metod statystycznych, narzędzi kontrolno-pomiarowych i narzędzi jakości,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia poprzez współpracę z zagranicznymi spółkami koncernu.

    CV i list motywacyjny (w tytule Kierownik Działu Jakości)
    wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować za pomocą przycisku:

    Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
    ul. Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice

    Informujemy, że skontaktujemy się
    z wybranymi kandydatami.