Kierownik Działu Jakości

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Węgrów

    Węgrów, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 14 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zapewnianie bezpieczeństwa oraz jakości produkowanych wyrobów;

  • Koordynacja wszystkich aspektów zapewnienia jakości (m.in. standardy higieniczne, reklamacje, szkolenia wewnętrzne, analiza ryzyka, Food Defence, Food Fraud)

  • Wdrażanie, utrzymywanie oraz doskonalenie systemów związanych z zapewnianiem jakości i bezpieczeństwa produktów (HACCP, IFS, SQMS, Halal);

  • Podnoszenie standardów bezpieczeństwa i jakości: surowców, opakowań oraz wyrobów gotowych;

  • Krzewienie kultury bezpieczeństwa żywności;

  • Zapewnianie zgodności produktów z wymaganiami prawa żywnościowego, w tym monitorowanie i wdrażanie zmian w prawie żywnościowym

  • Nadzorowanie dokumentacji jakościowej;

  • Nadzór nad laboratorium oraz prowadzonymi badaniami laboratoryjnymi;

  • Inicjowanie działań korygujących na podstawie wyników audytów wewnętrznych i zewnętrznych, zidentyfikowanych niezgodności itp.

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów związanych z jakością i bezpieczeństwem produktów;

  • Efektywne zarządzanie zespołem Działu Jakości;

  • Planowanie i zarządzanie kosztami Działu Jakości;

  • Reprezentowanie firmy przed firmami oraz organami zewnętrznymi;

  • Współpraca w ramach struktur Quality Management na poziomie międzynarodowym grupy.

  • Zaangażowanie w różne projekty / inicjatywy firmy (m.in. wspólne procedury biznesowe, rozwój produktu).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, towaroznawstwo, zarządzanie jakością;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem;

  • Znajomość technologii żywności oraz prawa żywnościowego;

  • Wiedza na temat jakości produktów spożywczych, surowców i opakowań;

  • Znajomość narzędzi jakościowych;

  • Znajomość systemu HACCP, systemów zarządzania jakością (IFS, BRC, FSSC);

  • Umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych i dostawców;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Znajomość narzędzi MsOffice oraz systemu SAP;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne;

  • Duża samodzielność w działaniu i inicjatywa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • Platforma kafeteryjna Sodexo

  • dofinansowanie posiłków w pracy

  • programy doceniania oraz rekomendacji pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje