Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Jakości

ULUS METAL POLSKA S.A.O firmie

  • Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

ULUS METAL POLSKA S.A.

Piekarnicza 6

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie polityką jakości
  • Zarządzanie podległym personelem działu jakości (delegowanie zadań)
  • Zapewnienie zgodności Systemu Zarządzania Jakością z uwzględnieniem wymagań klienta i nadzoru dostawców
  • Projektowanie, wdrażanie i nadzór nad nowymi procedurami, produktami, planami kontroli i specyfikacjami technicznymi
  • Identyfikacja problemów jakościowych, wdrażanie działań naprawczych i usprawniających
  • Nadzór nad harmonogramem badań i kontroli
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń jakościowych
  • Usprawnianie procesów jakościowych (a w tym nadzór nad wskaźnikami oraz kosztami jakości)
  • Inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem technik i metod wspierających jakość produkcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria mechaniczna, inżynieria produkcji, lub pokrewne),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziale zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej,
  • Umiejętność zrozumienia i opracowania złożonej dokumentacji technicznej oraz procedur, raportów,
  • Znajomość procesów / aplikacji procesów aktualnie wykorzystywanych w produkcji (tj. spawanie, wytłaczanie, montaż, itp),
  • Biegła znajomość systemu zarządzania jakością (min. ISO 9001, IATF16949, ISO14000)
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Biegły angielski w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy B.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Ulus Metal jest certyfikowany przez SGS ISO IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Kierownik Działu Jakości, Piekarnicza 6, Zabrze