Oferta pracy

Kierownik działu kadr i administracji

Manpower

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój działu kadr i administracji

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego

  • Roczne rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Codzienne wsparcie dyrektora firmy w obszarze kadrowym i prawa pracy

  • Współpraca z GUS, ZUS oraz innymi instytucjami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi lub administracja)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 3-5 lat)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Bardzo dobra znajomość Polskiego Prawa Pracy

  • Doświadczenie w obszarze naliczania wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w nowopowstałej firmie produkcyjnej (projekt greenfield)

  • Realny wpływ na kształtowanie się procesów kadrowo-administracyjnych

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy