Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Kadr i Płac

Muzeum Śląskie

  • Dobrowolskiego 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dobrowolskiego 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie Działem ds. Kadr i Płac oraz nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi;

  • Nadzór nad ewidencją i prawidłowym rozliczaniem czasu pracy pracowników;

  • Koordynacja systemu oceny pracowniczej;

  • Sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych;

  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów wewnętrznych oraz procedur HR oraz wewnętrznej polityki informacyjnej i kształtowania wizerunku Muzeum wśród pracowników;

  • Udział w raportowaniu wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, stanu urlopów, absencji itp. na potrzeby m.in. działu księgowości, audytorów, kontroli;

  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON) oraz kontakt z tymi instytucjami;

  • Monitorowanie terminów umów czasowych, badań lekarskich i szkoleń bhp;

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przygotowywaniem dokumentacji płacowej oraz naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo – płacowym;

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeniowego.

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z potrzebami Muzeum, redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • Doradzanie dyrektorowi Muzeum w obszarze HR;

  • Współpraca ze związkami zawodowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na zarządzaniu obszarem HR – minimum 5 lat;

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych;

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Wykształcenie wyższe;

  • Umiejętność współpracy z zespołem i komunikatywność;

  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie;

  • Odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, otwartość na zmiany;

  • Samodzielność, inicjatywa;

  • Umiejętność szybkiej analizy danych;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Biegła obsługa komputera, w szczególności programów word, excel.

  • Mile widziane: znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova.

To oferujemy

  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym środowisku;

  • wysoki standard warunków pracy;

  • szkolenia, konferencje, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • pracę w największej instytucji kultury województwa śląskiego.

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o złożenie ofert zawierających: CV, List motywacyjny

Oferty prosimy składać osobiście lub przesyłać drogą elektroniczną poprzez przycisk aplikuj lub pocztą na adres:

ul. T. Dobrowolskiego 1

40-205 Katowice

Muzeum skontaktuje się z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji osobami.