Oferta pracy

Kierownik Działu Kadr i Płac

7R Solution Sp. z o.o.

  • Kokotów (pow. wielicki)

    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Firma 7r Solution poszukuje Kierownika Działu Kadr i Płac,

który zarządzać będzie obszarem personalnym w firmie, w tym: współwykonawać czynności wymienione w poniższym zakresie obowiązków, koordynować pracę podległego pracownika wraz z możliwością outsourcingu części aktywności do firmy zewnętrznej.

Zakres obowiązków:

• Kontrola oraz zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej dla około 140 pracowników;

• Kontrola poprawności i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz zleceniobiorców, księgowanie wynagrodzeń;

• Zarządzanie podległym personelem oraz współpraca z Kierownikami Magazynów

i Kierownikami pozostałych działów w procesach z obszaru kadr i płac;

• Zapewnienie terminowego i poprawnego przygotowania sprawozdań oraz deklaracji,

m.in. do US, GUS, ZUS, PFRON;

• Czuwanie nad prawidłowością i terminowością związana z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi oraz ZFŚS;

• Wsparcie Zarządu, kadry kierowniczej i pracowników w kwestiach związanych z prawem pracy;

• Współpraca i koordynowanie zakresu czynności specjalisty do spraw BHP, prowadzenie rejestrów wypadków w pracy, w drodze do/z pracy, chorób zawodowych, zdarzeń potencjalnie wypadkowych, itp.;

• Czuwanie nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP;

• Sporządzanie raportów i analiz dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy;

• Odpowiadanie na potrzeby związane z zapotrzebowaniem na pracowników na wolne stanowiska pracy, udział w rekrutacjach oraz współpraca z agencjami pracy tymczasowej;

• Kontakt z pracownikami w zakresie benefitów pracowniczych oraz współpraca z kontrahentami w zakresie ich obsługi.

• Reprezentacja Spółki podczas kontroli ZUS, PIP, itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie HR;

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana Symfonia) oraz programu Płatnik;

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz organizowania pracy własnej i podległego zespołu;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, budowania relacji i współpracy z pracownikami na każdym szczeblu organizacji;

  • Umiejętności analityczne;

  • Dokładność, terminowość i systematyczność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Przewiń do profilu firmy