Kierownik Działu Kadr i Płac

Answear.comO firmie

Rekrutacja zdalna

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi).

KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za terminową i kompleksową poprawną, obsługę kadrowo-płacową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, dla 2 spółek Wearco S.A. oraz Brandbq Sp. z o.o.
  • Nadzór nad terminowym i prawidłowym naliczaniem wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych
  • Nadzór nad prawidłowym planowaniem oraz rozliczaniem czasu pracy pracowników (w tym w systemie równoważnym)
  • Prowadzenie całości spraw związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów, zestawień, informacji itp. dla potrzeb Zarządu Spółki, managerów oraz instytucji zewnętrznych (m.in. GUS, ZUS, US, PFRON)
  • Kompleksowa organizacja pracy i zarządzanie podległym zespołem
  • Monitorowanie zmian i dokonywanie interpretacji przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń
  • Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur, regulaminów i zarządzeń
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów wewnętrznych oraz codzienne wsparcie ich wiedzą ekspercką z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • Inicjowanie usprawnień oraz aktywny udział w projektach z zakresu twardego HR
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z organami kontroli

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze kadrowo-płacowej, z czego minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego
  • Doskonała znajomość systemów czasu pracy, zwłaszcza systemu równoważnego
  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych w firmie
  • Mile widziana znajomość systemu Enova
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej rozproszonej struktury organizacyjnej lub sieci sprzedaży

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
  • Umowa o pracę
  • Premie i nagrody finansowe
  • Pracowniczy program emerytalny PPE i ubezpieczenia grupowe
  • Opieka medyczna Lux Med i Karta Multisport
  • Praca dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • Możliwość rozwoju ze specjalistami w branży e-commerce
  • Sympatyczny, młody zespół
  • Zadaszony parking rowerowy dla miłośników dwóch kółek
  • Firma przyjazna również osobom z niepełnosprawnościami
Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie poprzez "Aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy