Oferta pracy

Kierownik działu kadr i płac

Dino Polska S.A.O firmie

  • Ostrowska 122, Krotoszyn
    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dino Polska S.A.

Ostrowska 122

Krotoszyn

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy nadzór nad przestrzeganiem procesów kadrowo-płacowych i administracji personalnej w podległym dziale

  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur dotyczących obszaru kadrowego i płacowego w podległym dziale

  • Zgodne z obowiązującymi przepisami funkcjonowanie podległego działu w obszarze kadrowo-płacowym

  • Tworzenie i wdrażanie procedur usprawniających procesy kadrowo-płacowe

  • Aktywny udział w kontrolach zewnętrznych w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy

  • Nadzór nad poprawnym i terminowym sporządzaniem i przekazywaniem danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS itp.)

  • Sporządzanie raportów dla Zarządu i bezpośredniego przełożonego

  • Koordynowanie oraz organizowanie zadań w celu podnoszenia efektywności działania pracowników podległego działu

Nasze wymagania

  • Min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowej

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych

  • Znajomości rozliczania równoważnego systemu czasu pracy

  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • Sumienności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO