Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kadr i Płac

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy: Kierownika Działu Kadr i Płac
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • koordynacja obsługi procesów kadrowo-płacowych w spółce o rozproszonej strukturze
    • zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów kadrowo-placowych
    • optymalizacja procesów kadrowo-płacowych w rozproszonej strukturze
    • współpraca z firmą zewnętrzną świadczącą usługi kadrowo-płacowe
    • zarządzanie zespołem specjalistów pow. 10 osób, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów
    • przygotowywanie raportów z obszaru kadr i płac
    • śledzenie i wdrażanie zmian w obowiązujących przepisach
    • efektywna współpraca z innymi działami firmy

    Oczekujemy:

    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym, popartego wiedzą merytoryczną
    • znajomości oraz doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów kadrowo-płacowych
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz projektami
    • wykształcenia wyższego
    • gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy, umiejętności i poszukiwania rozwiązań
    • zaangażowania, komunikatywności i umiejętności współpracy

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem aplikacyjnym przez DOZ SA z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez ten podmiot obecnie oraz w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Ponadto wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych objętych formularzem aplikacyjnym podmiotom z grupy kapitałowej Pelion Healthcare Group, w skład której wchodzi DOZ SA, wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez te podmioty obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.