Kierownik Działu Kadr i Płac

Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp. z j.O firmie

Rekrutacja zdalna

Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp. z j.

Skórzewska 8

Poznań

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej o znaczącej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Wysogotowo k/Poznania

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu specjalistów
  • Zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi przepisami funkcjonowania obszaru kadr i płac w organizacji o rozproszonej strukturze
  • Kompleksowa realizacja procesów kadrowo-płacowych w tym sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, US, kontakt z instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi, PIP, komornik oraz działem finansowym
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego pracownikom podległego zespołu w pełnej obsłudze kadrowo płacowej pracowników
  • Przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość excela
  • Samodzielność w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań wspierających pracę.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie
    w dynamicznie
    rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy