Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kadr i Płac

  • Sosnowiec, śląskie
  • Wopistów 13d, 41-215 Sosnowiec, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sosnowiec
    2019/Office/AW/08

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja obsługi procesów kadrowo - płacowych oraz ich płynnego funkcjonowania
    • zarządzanie zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie jakości obsługi kadrowo-płacowej
    • przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo – płacowych
    • merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy, podatków i przepisów ZUS
    • kompleksowe prowadzenie administracji kadrowo-płacowej pracowników Spółki oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych,
      w tym cudzoziemców oraz pracowników delegowanych
    • prowadzenie i rozliczenie czasu pracy oraz ewidencję absencji (zwolnienia lekarskie, urlopy)
    • naliczanie list płac oraz umów zleceń dla pracowników Spółki, w tym dla pracowników delegowanych i cudzoziemców
    • rejestrowanie i sporządzanie wymaganych raportów i dokumentów dla pracowników delegowanych (lokalne wymagania zagranicznych instytucji)
    • kontrolę terminowości oraz ewidencję szkoleń BHP i badań lekarskich
    • sporządzanie zestawień i deklaracji (ZUS, US, PFRON. GUS) oraz informacji podatkowych
    • sporządzanie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
    • kontrolę poprawności obszaru przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

    Wymagania:

    • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac
    • dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację – warunek konieczny
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego
      oraz ubezpieczeń społecznych
    • znajomość obsługi aplikacji Płatnik
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • sumienność, dokładność, systematyczność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w międzynarodowym zespole
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • bony z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • dofinansowanie wypoczynku
    • zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia zawodowe

    Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

     www.beck-pollitzer.pl

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wopistów 13D, 41-215 Sosnowiec”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.