Oferta pracy

Kierownik Działu Kadr i Płac

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy Działu Kadr i Płac

  • Ewidencjonowanie i aktualizowanie kadrowo-płacowych baz danych

  • Dostosowywanie procedur do zmieniających się przepisów Prawa Pracy

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych

  • Zapewnianie terminowego i poprawnego przygotowania sprawozdań i raportów

  • Aktywny udział w tworzeniu i optymalizacji procesów oraz narzędzi

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa działów administracyjnych

  • Obsługa programu Płatnik w zakresie zgłoszeniowym i rozliczeniowym

Nasze wymagania

  • Posiadać wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu socjologii lub ekonomii

  • Mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobrze znać Prawo Pracy, zagadania ZUS, oraz programu Płatnik

  • Dobrze znać przepisy podatkowe i ZFŚS

  • Być proaktywny i wykazywać się inicjatywą w działaniu

  • Posiadać doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Być otwarty na zmiany oraz być asertywny.

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód służbowy, telefon

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne