Kierownik Działu Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC
    (1 ETAT)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref. 89/18

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Opracowywanie / weryfikacja, wdrożenie i nadzór, nad realizacją polityki zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wewnętrznych aktów normatywnych stanowiących jej wdrożenie,
    • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy oraz wewnętrznych aktów normatywnych dotyczących pracowników,
    • Prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem, trwaniem stosunku pracy, zmianą warunków pracy i rozwiązaniem stosunku pracy,
    • Nadzór nad prowadzeniem teczek personalnych, ewidencją czasu pracy, harmonogramami czasu pracy – z zachowaniem przestrzegania przepisów z zakresu prawa pracy i o ochronie danych osobowych,
    • Administrowanie personelem i obsługa spraw pracowniczych, w szczególności naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie z ZUS oraz Urzędami Skarbowymi.

    NASZE WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, prawo, ekonomia,
    • Doświadczenie zawodowe minimum 4 lata, w tym doświadczenie w kierowaniu ludźmi,
    • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego w stopniu właściwym dla charakteru wykonywanej pracy - preferowany poziom B1,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Pożądana znajomość systemu TETA, przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

    OFERUJEMY

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 25.05.2018r. klikając przycisk Aplikuj Teraz.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych (Dz.U. z 2016.922) udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, z siedzibą w Warszawie (00-906) przy ul. Żwirki i Wigury 1. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami