Ta oferta pracy jest nieaktualna od 654 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kadr i Płac

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROSEARCH CONSULTANTS jest firmą doradztwa personalnego, która koncentruje się na poszukiwaniu i selekcji specjalistów oraz kadry kierowniczej. Do prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych doskonale wyszkolonych konsultantów.

    Dla naszego Klienta "Balcerzak i Spółka" Sp. z o.o. firmy produkcyjnej z branży spożywczej, należącej do grupy heristo AG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy – Sława (woj. lubuskie)

    Zadania:

    • Kierowanie zespołem kadr i płac;
    • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową pracowników;
    • Zarządzanie wynagrodzeniami, kontrola terminowości wypłat, nadzór nad procesami płacowymi w zespole;
    • Nadzór nad rozliczeniami z ZUS i US;
    • Nadzór nad zawieraniem i rozliczaniem umów cywilnoprawnych;
    • Nadzór nad właściwą ewidencją i rozliczaniem czasu pracy;
    • Sporządzanie raportów i sprawozdań;
    • Współudział w tworzeniu oraz aktualizacji dokumentów i aktów prawa wewnętrznego z obszaru kadrowo-płacowego;
    • Współudział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
    • Organizowanie szkoleń dla pracowników.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, prawo, zzl);
    • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • Doskonała znajomość prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych;
    • Umiejętność zarządzania zespołem;
    • Umiejętność budowania współpracy na każdym poziomie organizacyjnym firmy;
    • Umiejętność komunikowania i prezentowania rozwiązań;
    • Dobra znajomość MS Office, w tym przede wszystkim Excel;
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Klient oferuje:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy;
    • Umowę o pracę na pełny etat;
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
    • Świadczenia socjalne oraz prywatną opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. sierpnia 1997r., Dz. Ust. z 1997r., nr 133, poz. 833) oraz na przekazywanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców oraz spółki Eurosearch Consultants GmbH).