Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Komunikacji BTL i Marketingu Handlowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Umowa na zastępstwo na okres min. 6 miesięcy

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie rozwojem  zespołu i koordynacja jego prac,
    • Planowanie strategii komunikacji BTL oraz digital in-store z zachowaniem komunikacji 360 stopni (ATL/BTL/Internet),
    • Nawiązywanie i nadzór jakościowy współpracy z firmami zewnętrznymi: agencje reklamowe, drukarnie, dostawcy usług,
    • Bezpośrednia i  ścisła współpraca ze klientami wewnętrznymi min. działem sprzedaży, oferty, handlowym, prawnym, zakupów i rozwoju sieci,
    • Planowanie, projektowanie i produkcja materiałów związanych z wizualizacją w salonach i innych POS Play (materiały  BTL i video),
    • Pełen i samodzielny nadzór nad budżetem (planowanie i realizacja założeń finansowych),
    • Wspieranie i analiza rentowności programów sprzedażowych i promocyjnych w POS,
    • Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Masz wyższe wykształcenie z zakresu marketingu/zarządzania/ekonomii,
    • Posiadasz min. 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu oraz doświadczenie zawodowe w agencji reklamowej ATL/ BTL/internet w tym doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
    • Możesz pochwalić się udokumentowanymi sukcesami wprowadzonych strategii marketingowych,
    • Znasz rynek usług telekomunikacyjnych,
    • Bardzo dobrze znasz narzędzia marketingowe,
    • Masz umiejętność redakcji tekstów marketingowych oraz zmysł estetyczny,
    • Jesteś samodzielny oraz masz doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy,
    • Bardzo dobrze obsługujesz programy MS Office(Excel, Power Point),
    • Bardzo dobrze znasz język angielski,
    • Jesteś kreatywny i umiejętnie poszukujesz innowacyjnych rozwiązań,
    • Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów,
    • Wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne to Twoje cechy,
    • Jesteś odpowiedzialny, dokładny, skrupulatny, samodzielny i zmotywowany.
    W aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P4 Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r, poz. 922).
    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    na zastępstwo
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top