Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu konstrukcji

H.Cegielski - Poznań S.A.O firmie

H.Cegielski - Poznań S.A.

28 Czerwca 1956 r. 223/229

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac podległego zespołu zgodnie z planami firmy

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów

  • Wykonywanie harmonogramów oraz raportowanie o stanie realizacji

  • Inicjowanie i prowadzenie prac rozwojowych w obszarze specjalistycznego sprzętu wojskowego (mosty mobilne oraz maszyny inżynieryjne) oraz cywilnego (konstrukcje stalowe, biogazownie, hydroelektrownie)

  • Analiza konstrukcyjna i budżetowa proponowanych rozwiązań

  • Przegląd norm oraz analiza przepisów w odniesieniu do realizowanych zadań

  • Nadzór nad rejestrem (i rewizjami) dokumentacji konstrukcyjnej

  • Nadzór nad procesem opracowywania kalkulacji cenowych oraz ocena ryzyka projektu

  • Wspomaganie innych działów w zakresie doradztwa technicznego

  • Kontakt z klientem w zakresie realizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze badawczo-rozwojowym, konstrukcyjnym, produkcyjnym, technologicznym lub technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • wykształcenie wyższego techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn

  • minimum 10-letniego doświadczenie zawodowe w tym min. 5 lat na stanowisku kierowniczym

  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego

  • umiejętność zamieniania wizji w działające rozwiązania

  • umiejętność planowania i zarządzania pracami B&R w kontekście procesu produkcyjnego

  • umiejętność budowania i rozwijania innowacyjnego zespołu

  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu pracami konstruktorów, technologów oraz specjalistów

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu techniki wojskowej i tematyki uzbrojenia i sprzętu wojskowego

To oferujemy

  • Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

  • Ciekawe wyzwania i możliwość prowadzenia unikalnych projektów

  • Perspektywę długoterminowej współpracy w firmie z długoletnią tradycją

  • Możliwość podnoszenia kompetencji

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy