Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu Konstrukcji

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jako wiodący producent zabudów pojazdów do zbiórki odpadów szukamy pracowników, którzy będą z powodzeniem kontynuować ponad 70 letnią tradycję Grupy Zoeller i którzy chcą wspólnie z nami dążyć do ciągłego ulepszania produktów.

    W Grupie ZOELLER zatrudnionych jest ponad 1300 pracowników na całym świecie. Naszą pracą i talentem przyczyniamy się do sukcesu marki ZOELLER. W Polsce Zoeller Tech działa od 25 lat. Jesteśmy firmą, która oferuje przestrzeń niezbędną dla kreatywności, inicjatywy
    oraz ciągłego rozwoju.

    By nadal skutecznie realizować nasze cele poszukujemy, do naszego zakładu produkcyjnego w Rekowie Górnym, Kierownika działu Konstrukcji.

    Miejsce pracy: Rekowo Górne (k. Redy)

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - lidera branży
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość samorealizacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne

    Główne zadania na tym stanowisku to:

    • kierowanie i organizacja pracy 7 zespołów działu konstrukcyjnego, łącznie około 30 inżynierów
    • zarządzanie projektami i organizacja procesu konstrukcyjnego w obszarze produkcji prototypów, małej serii i produkcji seryjnej
    • inicjowanie i wdrażanie projektów związanych ze standaryzacją i modularyzacją produktów
    • nadzór nad jakością i terminowością prac realizowanych przez podległe zespoły
    • współpraca z innymi działami oraz klientem wewnętrznym
    • współpraca z Zarządem we współtworzeniu i realizacji strategii firmy

    Nasze oczekiwania:

    • ukończone studia magisterskie (budowa maszyn, elektrotechnika, mechatronika)
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem konstrukcyjnym w firmie produkcyjnej
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami budowy maszyn (mechanika, elektryka, elektronika, hydraulika)
    • doświadczenie w realizacji działań z obszaru modularyzacji i standaryzacji produktów
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
    • rozumienie ekonomiki przedsiębiorstwa
    • znajomość systemów CAD (mile widziane: Siemens NX, PTC Creo, PLM - Windchill)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji
    klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłego procesu rekrutacji.