Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Elkom Trade S.A.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem tworzenia produktów – od projektu po realizację,

  • wprowadzenie na rynek nowych produktów zgodnych z potrzebami klienta, rynku i strategią biznesową firmy,

  • analiza potrzeb klientów i działu handlowego,

  • monitoring rynku, trendów, konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań,

  • współpraca z działem handlowym w celu opracowania nowych wyrobów,

  • wspieranie pracowników pod kontem merytorycznym w prowadzonych projektach

  • przygotowanie dokumentacji technicznej,

  • kalkulacja kosztów wyrobów.

Nasze wymagania

  • znajomości programów do projektowania wyrobów z naciskiem na SolidWorks,

  • analitycznego myślenia i umiejętności planowania,

  • kreatywności i pomysłowości przy projektowaniu produktów i rozwiązań,

  • wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole,

  • orientacji na realizację celu, rzetelności i terminowości w realizacji zadań,

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację (mile widziane),

  • doświadczenia w zarządzaniu działem konstrukcyjnym firmy branży metalowej

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (telefon, komputer),

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych,

  • realny wpływ na ofertę dla klientów, samodzielność w działaniu,

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Elkom Trade S.A. jest wiodącym producentem pojemników siatkowych, pojemników na wino, kontenerów na butelki, rollkontenerów, nadstawek paletowych. Produkujemy systemy logistyczne służące do zapewnienia optymalnego przebiegu operacji transportowych, magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: Kontroler finansowy

Pracując w Elkom Trade S.A. będziesz miał możliwość realnego wpływu na rozwój firmy !!!

Przewiń do profilu firmy