Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

  • Dębica, podkarpackie
  • Kierownik
  • 2017-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.

    Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 roku.

    Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo – maszynową, na potrzeby której projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.

    Jesteśmy dostawcą usług i wyrobów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego,
    górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.

    Podkarpackie Zakłady Mechaniczne poszukują osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dębica
    Region: podkarpackie

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Konstrukcyjno-Technologicznego,
    • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
    • Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi,
    • Nadzór i weryfikacja dokumentacji technologicznej,
    • Odpowiedzialność za poprawność obliczeń konstrukcyjnych i kosztów wytworzenia,
    • Rozwój i modernizacja procesów projektowych,
    • Doradztwo, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań technicznych,
    • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi Inwestorami,
    • Koordynacja prac na etapie projektowym, jak i wdrożeniowym projektu bezpośrednio u Klienta,
    • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami,
    • Wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
    • Znajomość zagadnień, norm i przepisów z dziedziny mechaniki i budowy maszyn oraz technologii obróbki skrawaniem,
    • Minimum 6 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora, w tym minimum 3 letnie na stanowisku kierowniczym,
    • Znajomość programów do projektowania: Inventor / AutoCAD / Solid Edge
    • Zdolności analityczne i numeryczne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Umiejętność współpracy w grupie,
    • Otwartość na nowe wyzwania,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
    • Realny udział w rozwoju projektów,
    • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłanego CV prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".