Oferta pracy

Kierownik działu Konstrukcyjno - Technologicznego

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem firmy klienta z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: KKO/EJ/0920

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie działem Konstrukcyjno-Technologicznym
  • Planowanie pracy oraz nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • Weryfikacja oraz nadzorowanie przygotowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Współpraca z innymi wydziałami spółki oraz firm nalężących do grupy, jak również instytucjami zewnętrznymi
  • Raportowanie wyników oraz stanu realizacji projektów do Zarządu spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektroniczne lub informatyczne
  • Min. 2- letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku kierowniczym
  • Kilkuletnie, wcześniejsze, doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora komponentów elektronicznych
  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • Doświadczenie w obszarach zarządzania zmianą, wdrażania nowych produktów (Change Management, NPD/NPI)
  • Znajomość metodologii i narzędzi Six Sigma/ Lean management
  • Zaawansowana umiejętność obsługi MS Word i Excel, znajomość oprogramowania typu CAD
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, komunikatywność, doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • Gotowość do podjęcia pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ugruntowanej na rynku spółce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki wewnętrznemu systemowi szkoleń
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w rozwój produktu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy