Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 05.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
KLG SP. z o.o. – dostawca systemowych rozwiązań z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego poszukuje do zakładu przy ul. Smoleńskiej 37 w Bydgoszczy pracownika na stanowisko.

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem
  • kompleksowe zarządzanie procesem jakości
  • współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy jakości produkowanych wyrobów
  • nadzór nad wdrażaniem specyficznych wymagań klienta zewnętrznego
  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • wdrażanie i nadzór nad działaniami doskonalącymi
  • inicjowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości jakościowej pracowników
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie procesów jakościowych, reklamacji itp.
  • nadzorowanie, analizowanie oraz raportowanie wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w branży automotive min. 3 lata
  • znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • ponadprzeciętna znajomość narzędzi i norm jakościowych, w szczególności VDA 6.3 oraz ISO/TS 16949 - IATF 16949
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, w rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • Podnoszenie kwalifikacji, realne możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )