Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości - Kierownik ds. Jakości

  • Gliwice, Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Kierownik Działu Kontroli Jakości
    - Kierownik ds. Jakości
    Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

    Najważniejsze obowiązki:

    • Kreowanie i wdrażanie polityki jakości firmy oraz realizacja jej założeń;
    • Ustalanie kryteriów jakościowych dla produkowanych produktów
    • Nadzorowanie przebiegu procesów jakościowych w firmie produkcyjnej
    • Nadzorowanie dokumentacji jakościowej
    • Opracowywanie wewnętrznych procedur, instrukcji i standardów jakości
    • Nadzorowanie pracy podległego zespołu kontrolerów jakości
    • Przygotowywanie, nadzorowanie i analizowanie planów kontroli jakości
    • Wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • Przygotowywanie raportów miesięcznych z jakościowymi wskaźnikami
    • Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości podejmowanie działań optymalizujących procesy jakościowe
    • Budowanie świadomości dotyczącej polityki jakościowej wśród pracowników

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane z zakresu: Inżynierii produkcji, zarządzania jakością lub pokrewne)
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym - w obszarze jakości
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z jakością
    • Umiejętność tworzenia raportów jakościowych
    • Umiejętności związane z zarządzaniem zespołem (motywowanie, ocenianie i delegowanie zadań)
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Samodzielność
    • Przejawianie własnej inicjatywy
    • Kreowanie własnych rozwiązań
    • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Doskonała organizacja pracy, samodzielność
    • Wysoka kultura osobista, otwartość

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
    • Liczne szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
    • Dogodny dojazd
    • Bezpłatny parking
    • Bliskość parku
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.