Oferta pracy

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dynamicznie rozwijająca się Spółka Akcyjna w Krakowie działająca w branży chemicznej w sektorze B2B, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za politykę jakości w Firmie
  • nadzór nad procesem jakości w wydziale produkcyjnym
  • kierowanie Działem Kontroli Jakości
  • kontrolowanie przestrzegania standardów jakościowych obowiązujących w firmie
  • monitorowanie działań w zakresie poprawy jakości
  • wdrażanie innowacji i usprawnień w obszarze kontroli jakości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Kontroli Jakości w firmie produkcyjnej
  • znajomość procedur z zakresu zarządzania systemami jakości
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • samodzielność w działaniu, zorientowanie na realizację celów

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • udział w nowych projektach
  • pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie)
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy