Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Pom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-ProdukcyjneO firmie

  • Krapkowice, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Pom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne

Prudnicka 30

Krapkowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Kierownik Działu Kontroli Jakości w nowoczesnej firmie produkującej konstrukcje i urządzenia stalowe (mosty, budowle hydrotechniczne , urządzenia koksownicze, wymienniki ciepła e.t.c).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów komputerowych
  • Prawo jazdy kategorii B, umiejętność współpracy z zespołem
  • Dyspozycyjność, mile widziana znajomość języków obcych (angielski)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pełny pakiet socjalny,
  • Miła atmosfera w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie, kursy e.t.c).

„POM” jest jednym z większych w kraju producentów urządzeń i konstrukcji stalowych, wykonujemy dostawy i montaż na największe budowle w Polsce i w Europie (np. Mierzeja Wiślana, Mercedes, VW, stadiony, lotniska e.t.c)

Kierownik Działu Kontroli Jakości, Prudnicka 30, Krapkowice