Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • Łaziska Górne, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Re Alloys sp. z o.o. w Łaziskach Górnych jest wiodącym producentem żelazostopów na świecie, należy do Grupy Kapitałowej Luma Investment prowadzącej działalność w branży metalurgicznej. Grupa Kapitałowa posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

    W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łaziska Górne

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe zarządzanie pracą działu jakości i laboratorium
    • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów kontroli jakości produkowanych wyrobów, dostarczanych surowców
    • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie standardów kontroli jakości i wykonywanych badań
    • Wdrażanie i utrzymywanie specyficznych wymagań klientów
    • Wprowadzanie nowych metod kontroli jakości wyrobów gotowych/surowców
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (np. Klienci, dostawcy, laboratoria)
    • Zarządzanie procesem reklamacji
    • Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów
    • Deklarowanie zgodności wyrobów z przepisami/dokumentami mającymi zastosowanie
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych
    • Udział w audytach certyfikujących oraz w audytach wewnętrznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku zarządzanie jakością/towaroznawstwo
    • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość wymagań ISO 9001, ISO 14001 oraz norm i przepisów związanych z branżą żelazostopów
    • Uprawnienia auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premię motywacyjną
    • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych
    • Premię za polecenie nowego pracownika
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    bottom