Oferta pracy

Kierownik Działu Kontroli Jakości (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Pułtusk, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającego się polskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji artykułów grillowych oraz przemysłowej produkcji węgli drzewnych i brykietów dla różnych zastosowań, poszukujemy:

Numer ref.: KDJ/ROZ/0621

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac podległego zespołu,
  • nadzór nad jakością produktów wytwarzanych we wszystkich lokalizacjach firmy,
  • współpraca z kierownikami działów produkcyjnych,
  • przygotowywanie analiz i wniosków jakościowych,
  • weryfikacja metod kontroli i pomiarów występujących na wszystkich etapach produkcji i kontroli jakości,
  • nadzór nad sprzętem pomiarowo-kontrolnym,
  • aktualizacja instrukcji obowiązujących w dziale kontroli jakości,
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym – niezgodności wewnętrze, reklamacje od klientów, reklamacje do dostawców – analiza przyczyn,
  • szkolenia pracowników w zakresie jakości produktów wytwarzanych przez firmę,
  • prace nad doskonaleniem jakości produktów wytwarzanych w firmie – analiza wyników badań i wyciąganie wniosków,
  • kontakt z laboratoriami w celu wykonywania zlecanych badań,
  • kontakt z jednostkami zajmującymi się certyfikacją produktów w celu uzyskania certyfikatów na produkty wytwarzane przez firmę,
  • kontrola stanu prawnego dotyczącego produktów wytwarzanych w firmie,
  • przygotowanie i reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych między innymi klientowskich.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: zarządzanie jakością, technologia chemiczna, technologia drewna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych,
  • znajomość normy ISO 9001:2015 lub innych norm jakościowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • dobra organizacja czasu pracy swojego i podległych pracowników,
  • kreatywność i dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilną pracę w kompetentnym zespole,
  • ubezpieczenie na życie,
  • miejsce pracy: Różan powiat makowski, województwo mazowieckie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne