Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Założona w 1926 roku Stocznia Remontowa NAUTA S.A. jest jedną z czołowych polskich stoczni, która specjalizuje się w remontach, przebudowach i nowych budowach jednostek cywilnych jak i wojennych. Obecnie Stocznia intensyfikuje swoje działania na rynku oraz poszerza zakres wykonywanych dotychczasowo prac. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kompetentnych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.
    Nr. ref.: KTJ/2017

    Opis stanowiska:

    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Działu Kontroli Jakości.

    Oferujemy:

    • szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju osobistego

    Od kandydatów wymagamy:

    • doświadczenia w przemyśle okrętowym min. 3 lata
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • znajomości zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej / stoczni
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołami/projektami
    • wiedzy w zakresie narzędzi jakościowych
    • samodzielności i odpowiedzialności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NAUTA S.A. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.