Kierownik działu Kontroli Jakości

Thermotronic Sp. z o.o. O firmie

  • ul. Piątkowska 186
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Thermotronic Sp. z o.o.

ul. Piątkowska 186

Poznań

Thermotronic Sp. z o.o. jest  firmą produkcyjną działającą w zakresie obróbki skrawaniem realizowanej na maszynach sterowanych numerycznie. Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Uruchamianie i wdrażanie nowych produktów w obszarze jakościowym, definiowanie standardów jakościowych dla realizowanych zleceń;
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie wdrażania oraz realizacji procesów oraz tworzenie planów kontroli jakości, FMEA;
  • Szkolenie pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji produkcji;
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych;
  • Weryfikacja i nadzorowanie jakościowych wymagań związanych z wytwarzanymi produktami;
  • Moderowanie i uczestnictwo w procesie jakościowym oraz procesie reklamacji;
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami Klientów.

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w kontroli jakości w obróbce skrawaniem;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość metrologii i umiejętność zastosowanie w praktyce technik pomiarowych;
  • Umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole;
  • Umiejętność pomiarów maszyną współrzędnościową;
  • Dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Liczne wyzwania, ciekawe projekty i dobrą atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Umowę o pracę

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Aby aplikować na stanowisko proszę przesłać CV i list motywacyjny, za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy