Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • Lipniki Stare (pow. pułtuski), Pułtusk, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ­W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

    Gdzie będziesz pracował/a?

    Pułtusk, Lipniki Stare

    Jakie będą Twoje zadania?

    • zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami Klienta w zakresie jakości produktów;
    • zarządzanie reklamacjami Klienta;
    • współtworzenie, wdrożenie i utrzymanie zgodności procesów produkcyjnych z ustalonymi procedurami wewnętrznego systemu zarządzania jakością;
    • identyfikacja niezgodności, braków, zagrożeń, potencjałów doskonalenia;
    • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz działań doskonalących;
    • optymalizacja procesów kontroli jakości w obszarze produkcji;
    • zarządzanie i wspieranie inicjatyw i projektów doskonalących jakość;
    • zarządzanie jakością dostawców.

    Czego oczekujemy?

    • doświadczenia na analogicznym stanowisku;
    • wiedzy i doświadczenia w zakresie organizacji kontroli jakości w procesie produkcyjnym;
    • dobrej znajomości języka angielskiego;
    • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe – technologia drewna.

    Oferujemy Ci:

    • pracę w polskiej firmie (niekorporacyjne zwyczaje i procedury);
    • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę + system premiowy;
    • system motywatorów pozapłacowych m.in. karta Benefit;
    • przyjazne środowisko pracy.

    Życiorys zawodowy prosimy dostarczyć do Działu Personalnego MARDOM lub przesłać na adres:

    MARDOM Lipniki Stare 27, 06-100 Pułtusk
    lub
    za pomocą przycisku aplikowania.
    Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: wew. 24
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.