Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Kierownik
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy uznaną przez klientów i rynek firmą produkcyjno – montażową. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie, montażu i remontach urządzeń oraz instalacji sanitarnych jak również instalacji technologicznych wraz z wykonawstwem izolacji ciepło i zimnochronnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy i poszerzaniem zakresu działania w obszarze usług subcontracting poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rzeszów (okolice)

    Zakres zadań:

    • Definiowanie celów dotyczących standardów jakości,
    • Kontrola jakościowa wszystkich etapów procesu produkcyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prac spawalniczych,
    • Prowadzenie kontroli jakościowej wyrobów gotowych,
    • Wdrażanie nowych narzędzi kontroli i badania jakości,
    • Identyfikacja procesów krytycznych oraz implementowanie odpowiednich działań,
    • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
    • Wspieranie działań zapobiegawczych oraz kultury jakości w Spółce,
    • Zapewnienie jakości wdrażania nowych procesów i produktów,
    • Obsługa audytów klienckich i nadzorowanie wdrażania zaleceń z nich wynikających,
    • Zarządzenie zespołem działu kontroli jakości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Wymagane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży metalowej,
    • Bardzo dobra znajomość technologii spawalniczych,
    • Posiadanie certyfikatów NDT (VT 2, PT 2),
    • Mile widziane uprawnienia dodatkowe, jak UT, MT,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność i odpowiedzialność,
    • Zaangażowanie, dokładność i rzetelność.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria)
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentacji potwierdzającej wymagane doświadczenie  za pomocą Aplikuj