Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontroli Jakości

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Toruń
    Region: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie i nadzorowanie prac związanych z Zintegrowanym Systemem Zarządzania zapewniających spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, EN 1090,
    • nadzór nad dokumentami systemu jakości (Polityka Jakości, Księga Jakości, Plany Przebiegu Procesów, Procedury Jakości, Instrukcje Jakości) oraz sprawdzanie ich pod względem spełnienia wymagań norm,
    • zwalnianie produkcji,
    • zatrzymanie produkcji na skutek wystąpienia wad jakościowych,
    • przeprowadzanie analizy przyczyn wystąpienia niezgodności i określanie działań naprawczych oraz korygujących,
    • zapobieganie potencjalnym niezgodnościom poprzez definiowanie działań zapobiegawczych,
    • wdrażanie wymagań klientów w zakresie zapewnienia jakości (w ustalonym zakresie),
    • przeprowadzanie szkoleń w zakresie zapewnienia jakości,
    • nadzorowanie i realizacja celów ustanowionych przez zarząd w zakresie zapewnienia jakości,
    • reprezentowanie firmy w zakresie zapewnienia jakości,
    • obsługa reklamacji klienta,
    • tworzenie standardów pracy w zakresie zarządzania jakością i metod pomiarowych,
    • przeprowadzanie audytów produktu i procesu,
    • nadzór nad sprzętem pomiarowym i jego kalibracją,
    • kontrola przestrzegania ustalonych norm jakościowych materiałów, w tym stały nadzór nad jakością dostaw oraz jakościowa ocena dostawców.

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziana branża metalowa,
    • praktyczna znajomość norm i systemów zarządzania jakością,
    • prawo jazdy kat. B, biegła znajomość pakietu Office,
    • doświadczenie w obszarze nowoczesnego zapewnienia jakości,
    • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, delegowania zadań i motywowania pracowników do realizacji wyznaczonych celów,
    • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu oraz doskonała organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • umowa o pracę,
    • pakiet pozapłacowy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz, znajdującego się na dole ogłoszenia.