Oferta pracy

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Wysoka 180, 34-240, Polska
    Wysoka (pow. suski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Wysoka 180

Wysoka (pow. suski)

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

W malowniczej górskiej miejscowości Wysoka mieści się Zakład Produkcyjny firmy, wyróżniony w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, do którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zarządzanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu.
  • Kontrolowanie prawidłowości prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami systemowymi.
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości, tworzenia wymogów jakościowych dla nowych procesów i produktów kosmetycznych.
  • Realizowanie procesu kontroli czystości mikrobiologicznej materiałów do produkcji, surowców, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych.
  • Przeprowadzanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych.
  • Wykonywanie monitoringu środowiska wytwarzania (woda, powietrze, sprzęt i powierzchnie robocze, personel).
  • Przygotowywanie podłoży mikrobiologicznych oraz materiałów pomocniczych do badań.
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością i GMP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w kontroli jakości / laboratorium mikrobiologicznym, mile widziane w branży kosmetycznej.
  • Mile widziana praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesu produkcyjnego.
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą dostaw surowców, procesu produkcji, składowania i magazynowania, transportu do klienta zgodnie z wymaganiami GMP.
  • Praktyczna znajomość metod i technik kontroli jakości produktów oraz produkcji.
  • Znajomość technik laboratoryjnych, testów stosowanych w mikrobiologii.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Samodzielność, sumienność, dokładność i precyzja w działaniu.

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie
  • program Farmona Przyjazna Rodzinie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • szkolenia oraz kurs językowy
  • wyjazdy / wyjścia integracyjne
  • zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji
  • bezpłatny parking
  • i wiele więcej

Miejsce pracy: Wysoka koło Jordanowa (pow. Suski) 70 km od Krakowa
Tylko osoby, które są zainteresowane pracą w powyższej lokalizacji prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy