Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Kontrolingu

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąO firmie

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie biznesu w procesie budżetowania i raportowania
  • przygotowywanie prognoz finansowych
  • rozliczanie kosztów działalności działów produkcyjnych
  • kontrola realizacji i analiza odchyleń budżetów i planów
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • tworzenie analiz rentowności projektów i inwestycji
  • udział w tworzeniu narzędzi i procedur kontrolingowych, wdrażanie nowych rozwiązań analitycznych mających na celu usprawnienie procesu decyzyjnego
  • bieżący nadzór nad dyscypliną kosztową firmy oraz wskazywanie obszarów do optymalizacji kosztowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej oraz finansów przedsiębiorstw
  • zdolności analityczne oraz bardzo dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy

To oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Kierownik Działu Kontrolingu, Inżyniera Jana Śmidowicza 48, Gdynia