Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik Działu Kontrolingu (Controling Manager)
    Nr. ref. FIN/2018
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Realny wpływ na procesy i narzędzia wdrażane w obszarze kontrolingu,
    • Przyjazny, otwarty i zaangażowany zespół współpracowników,
    • Decyzyjność w obszarze rozwoju
      i doboru narzędzi analitycznych,
    • Krótką ścieżkę decyzyjną i wpływ
      na podejmowane decyzje biznesowe,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i wiele innych)

    Obowiązki:

    • Zarządzanie kilkuosobowym działem kontrolingu,
    • Nadzorowanie przygotowywania raportów, analiza oraz wsparcie kadry zarządczej
      w procesach decyzyjnych,
    • Tworzenie modeli budżetowych oraz koordynacja procesu budżetowania,
    • Kontrola i analiza kluczowych wskaźników operacyjnych i finansowych,
    • Tworzenie i rozwijanie raportów analitycznych w narzędziu BI,
    • Prowadzenie szkoleń z narzędzi analitycznych.

    Wymagania:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie
      w zarządzaniu działem kontrolingu,
      w branży TSL/Handel/Usługi,
    • Doświadczenie w zakresie kontrolingu operacyjnego i finansowego,
    • Doświadczenie w automatyzacji procesu raportowania,
    • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju narzędzi analitycznych i raportowych,
    • Doświadczenie w przygotowywaniu
      i monitorowaniu realizacji budżetów,
    • Umiejętność jasnego formułowania myśli, wyciągania wniosków
      i przedstawiania rekomendacji
      w odniesieniu do analizowanych procesów biznesowych,
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
      i orientacja na pracę zespołową,
    • Zawansowana znajomość programu Excel,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Inicjatywa i proaktywność w zakresie poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań,
    bottom