Kierownik działu kosztorysowania i ofertowania projektów budowlanych

Ekoenergetyka-Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Kierownik działu kosztorysowania i ofertowania projektów budowlanych

Opis stanowiska:

  • koordynowanie prac zespołu;
  • tworzenie harmonogramów prac;
  • koordynowanie prac dostawców i wykonawców;
  • przygotowywanie wycen i kalkulacji prac projektowych oraz robót budowlanych;
  • kontrolowanie terminowej realizacji kolejnych etapów projektu;
  • specyfikacja wymagań klientów wewnętrznych, zewnętrznych;
  • negocjacje dotyczące wyceny przygotowania projektu;
  • współpraca z innymi osobami komórek organizacyjnych Firmy w zakresie realizacji projektów budowlanych.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu budownictwa);
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wykonywania wycen, ofert oraz harmonogramów prac;
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;
  • umiejętność podejmowania decyzji operacyjnych;
  • mile widziana wiedza z zakresu prawa budowlanego oraz Prawa Zamówień Publicznych;
  • umiejętność efektywnego egzekwowania zleconych prac;
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwy awans wewnętrzny
  • Lider e-mobility
  • Zespołowość
  • Innowacyjna branża
  • Środowisko międzynarodowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia, rozwój pracowników
  • Przyjazne
    środowisko pracy
  • Inicjatywy sportowe, np. karta MultiSport, squash
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Niezbędne
    narzędzia pracy
  • Niezbędne
  • Niezbędne
Administratorem danych osobowych kandydata jest Ekoenergetyka-Polska S.A z siedzibą w Nowym Kisielinie, ul. A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra. Kontakt tel.: 504960426, e-mail: [email protected]

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) w związku z art. 22¹§1 Kodeksu Pracy . Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku. Wysłanie aplikacji jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.
Dostęp do danych osobowych kandydatów będą posiadać upoważnieni pracownicy administratora danych, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi na podstawie zawartych umów (podmioty przetwarzające, którymi mogą być dostawcy oprogramowania i dostawcy usług informatycznych). Dane nie będą udostępniane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
Kandydat może skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody. Odwołanie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia w jeden lub kilka z poniższych sposobów: wysłanie pisemnego oświadczenia na adres siedziby Administratora lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected] Kandydatowi przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹§1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy