Kierownik Działu Księgowości i Analiz

Savills Sp. z o. o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Savills Sp. z o. o.

al. Jana Pawła II 22

Warszawa

Kierownik Działu Księgowości i AnalizNumer ref.: al. Jana Pawła II 22, 01-133 Warszawa

Cel Stanowiska:
Zarządzanie Zespołami świadczącymi usługi finansowe na rynku nieruchomości komercyjnych – Księgowości i Analiz. Bliska współpraca z klientami korporacyjnymi – właścicielami i najemcami powierzchni w celu adresowania codziennych potrzeb, architektury procesów, antycypowania ryzyk i proponowania optymalizacji. Kierownik będzie dodatkowo odpowiedzialny za codzienną komunikację z centralą Savills w Londynie w celu raportowania postępów i wdrażania nowych narzędzi pracy.

Poszukiwany kandydat: Łączy silne kompetencje managerskie z kilkuletnim doświadczeniem w środowisku finansowym. Biegle operuje nomenklaturą księgową i podatkową. Prezentuje wysoki poziom codziennej obsługi Klienta wewnętrznego i zewnętrznego, jest samodzielny, pełen energii, innowacyjny w podejściu do rozwiązywania trudności. Może pochwalić się sukcesami w zakresie optymalizacji procesów i proponowania rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Zespołem Księgowości oraz Analiz poprzez wyznaczanie celów, monitorowanie indywidualnych i zespołowych postępów w pracy;
  • Codzienne zarządzanie procesami finansowymi poprzez zapewnienie regularnych, poprawnych i terminowych analiz i rekomendacji finansowych na rzecz klientów zewnętrznych, właścicieli nieruchomości biurowych, magazynowych i handlowych; jak również poprawnością zapisów księgowych;
  • Aktywny udział w realizacji procesów biznesowych przy pełnym zrozumieniu wyników finansowych oraz identyfikacji głównych trendów;
  • Wsparcie Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami w budowaniu strategii sprzedażowej, poszerzania spektrum świadczonych usług;
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji na każdym etapie procesu księgowo-finansowego w celu zapewnienia poprawności danych niezbędnych do raportowania zgodnego z standardami i politykami obowiązującymi w Savills na poziomie lokalnym oraz globalnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki księgowe, finansowe i ekonomiczne;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym w zakresie finansów lub/i księgowości;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym (min. C1);
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office, w tym szczególnie Excel;
  • Znajomość programów Symfonia Finanse i Księgowość, MRI, Yardi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudniania w organizacji o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych;
  • Samodzielność na stanowisku pracy pozwalającą na projektowanie, wdrażanie oraz realizację autorskich pomysłów;
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole;
  • Stały rozwój kompetencji, w tym związanych ze specyfiką rynku nieruchomości;
  • Benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Aplikacje należy nadsyłać za pomocą Aplikuj.
Klient zastrzega prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy