Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Księgowości

Compal Europe (Poland) O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

     Compal Europe (Poland) Sp. z o.o. jest międzynarodową Firmą istniejącą na rynku łódzkim od 2008 roku. Zajmujemy się naprawą i konserwacją płyt głównych, komputerów oraz sprzętu elektronicznego. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Śledzenie polityki wewnętrznej i znajomość obowiązujących w Polsce przepisów z zakresu rachunkowości, umożliwiających prowadzenie księgowości;
  • Przegląd dziennych księgowań;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z księgowością;
  • Uzgadnianie sald bilansowych;
  • Obsługa problemów i raportów związanych z rachunkowością od podmiotów zewnętrznych, takich jak urząd skarbowy, NBP, GUS etc;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych;
  • Rozliczanie podatku CIT;
  • Sporządzanie deklaracji podatku VAT;
  • Pomoc w przeprowadzaniu audytu rocznego;
  • Zamykanie miesiąca;
  • Inwentaryzacja;
  • Aktywa trwałe;
  • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego;

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Od trzech do sześciu lat doświadczenia związanego
    z księgowością/rachunkowością;
  • Minimum 2 lata ogólnego doświadczenia w zawodzie księgowego (sprawozdania finansowe) wraz z rocznym doświadczeniem w bezpośredniej koordynacji pracy zespołu;

Umiejętności:

  • Duże doświadczenie w ogólnym księgowaniu i sprawozdaniach finansowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim;
  • Doświadczenie z systemem Comarch;
  • Praktyczna znajomość obsługi Microsoft Excel;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz akceptacja zmian w organizacji biznesowej;
  • Umiejętność skutecznej autoprezentacji;
  • Inicjatywność i motywacja w dążeniu do realizacji celów;
  • Rzetelność, dokładność, punktualność;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i efektywna komunikacja;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne