Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Księgowości Majątkowej

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75-79

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy podległego zespołu księgowego;

  • nadzór nad rzetelną kwalifikacją zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych i ewidencjach podatkowych;

  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji księgowej składników majątku trwałego oraz operacji związanych z gospodarką magazynową;

  • nadzór nad ewidencją operacji związanych z projektami finansowanymi z funduszy UE;

  • nadzór nad prawidłowym fakturowaniem realizowanych dostaw i usług;

  • prowadzenie zagadnień związanych z obsługą bankową spółki (zarządzanie środkami pieniężnymi spółki);

  • współpraca z instytucjami finansowymi, audytorami i doradcami zewnętrznymi;

  • wdrażanie procedur usprawniających pracę działu;

  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • umiejętność motywowania pracowników;

  • komunikatywność;

  • systematyczność, dokładność.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pakiet socjalny /m.in. karta Multisport, bilet MPK, dofinansowanie do wczasów/;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku