Kierownik Działu Księgowości

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

Rekrutacja zdalna

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

al. Jerozolimskie 134

Warszawa

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.  Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za  koordynację procesów księgowych wewnątrz organizacji oraz współpracę z firmą świadczącą usługi księgowe w tym m.in.
  • Planowanie Cash Flow oraz zarządzanie płynnością finansową, w tym zarządzanie należnościami i zobowiązaniami;
  • Tworzenie rezerw kosztowych i przychodowych (RMK C i RMK-B);
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej;
  • Monitorowanie rachunku kosztów pełnych, zmiennych, bezpośrednich i pośrednich;
  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami;
  • Zarządzanie i rozwój zespołu księgowości;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe lub ekonomiczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowego na pokrewnym stanowisku (mile widziane w branży handlowej detalicznej);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość zasad gospodarki materiałowej;
  • Praktyczna wiedza o rachunku kosztów;
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel;
  • Mile widziana znajomość SoftLab oraz Hyperion;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego branżowego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność;
  • Komunikatywność i proaktywne podejście do powierzonych zadań.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę pełną wyzwań,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy