Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: FA/902999/04/19

    Opis stanowiska

    • Kierowanie działem księgowości;
    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór i kontrola, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg (miesięcznie/kwartalnie/rocznie);
    • Kalkulacja podatków (CIT/VAT), sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US/ZUS/GUS/NBP;
    • Przygotowanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami zewnętrznymi;
    • Wdrażanie usprawnień i procedur księgowo-finansowych, optymalizacja procesów.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości;
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz MSSF;
    • Bardzo dobra znajomość procesów finansowo-księgowych oraz sprawozdawczych;
    • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu podatku VAT i CIT, sporządzania deklaracji podatkowych do US;
    • Znajomość obsługi systemu SAP i pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów.

    Oferujemy

    • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony;
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy;
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia z ZFŚS);
    • Szkolenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.