Logo Pracuj.pl

Kierownik działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Żary
    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Czujesz, że po tylu latach doświadczenia w księgowości, posiadasz już większość kompetencji, aby stać się głównym księgowym, a do tego swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - świetnie, szukamy właśnie Ciebie!

Międzynarodowa firma z Żar specjalizująca się w różnego rodzaju rozwiązaniach logistycznych poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika działu księgowości. Osoby, która zaopiekuje niewielki zespół świetnych specjalistów i jednocześnie wspomoże ich swoją wiedzą i umiejętnościami.

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła swojej zawodowej kariery w międzynarodowym środowisku - aplikuj i pozwól nam się lepiej poznać!

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o rachunkowości
  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi
  • kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu podatków oraz właściwe ich stosowanie
  • prowadzenie sprawozdawczości NBP/GUS

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość SAP
  • znajomość IFRS

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiet benefitów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/19/09/2022/AP

Kierownik działu księgowości, Żary