Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Logistyki

INDUSTRIAS ALEGRE POLAND sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem planu produkcji (zastępowanie planisty produkcji pod jego nieobecność)

  • Nadzór nad procesem zakupów

  • Wsparcie i koordynowanie obsługi logistycznej klienta

  • Koordynowanie łańcucha dostaw

  • Planowanie pracy podległego zespołu pracowników logistyki (5 osób)

  • Bieżące raportowanie na potrzeby zarządu w zakresie obszaru logistyki

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i wdrożenie dokumentacji procesowej w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • doświadczenie w dziale logistyki (planowanie produkcji, zakupy, obsługa logistyczna klienta)

  • dobra znajomość MS Excel

  • mile widziana znajomość programu SAP

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z branży Automotive

To oferujemy

  • Pracę w koncernie, który daje duże możliwości rozwoju i kariery międzynarodowej z wyróżniającą się niepowtarzalną, przyjazną atmosferą pracy

  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

O nas

Industrias Alegre to hiszpańska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem jako dostawca części wytwarzanych metodą wtrysku dla sektora samochodowego w ponad 20 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem Industrias Alegre poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Działu Logistyki.