Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Logistyki i Łańcucha Dostaw

PORA NA POLA S.A.

10 00014 000 brutto / mies.
  • Marywilska 26
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Marywilska 26

Warszawa

Pora na pola S.A. to internetowy targ naturalnego jedzenia. Zapewniamy dostęp świadomym konsumentom do najlepszej jakości żywności pochodzącej od wyselekcjonowanych rolników i zaufanych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Szukamy osoby z pasją do dobrego jedzenia, wierzącej w ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie, która w kameralnej atmosferze chce współtworzyć platformę do zamawiania naturalnej żywności z dostawą do domu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie i rozwój działów logistyki i zakupów Pora na Pola oraz zapewnienie ciągłości pracy magazynów w Łodzi i Warszawie.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za analizę i optymalizację procesów logistycznych pod względem jakościowym oraz kosztowym (higiena pracy, ergonomia i efektywność pakowania, koszty dostaw i operacyjne koszty pracy magazynów),

  • standaryzacja pracy magazynów w Łodzi i Warszawie, przygotowanie standardów pod otworzenie kolejnych magazynów na terenie kraju oraz nadzór nad ich uruchomieniem i funkcjonowaniem po rozpoczęciu działania,

  • organizacja pracy działu logistyki i działu zamówień (3 osoby), odpowiedzialność za opracowanie i realizację planów operacyjnych i strategicznych, budowanie zespołu, motywowanie i rozwój pracowników,

  • nadzór nad pracą magazynów w Warszawie i Łodzi (10 osób + kierownik magazynu),

  • współpraca projektowa i procesowa z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Pora na Pola,

  • optymalizacja kosztów dystrybucji i nadzór nad budżetem kosztowym - bliska współpraca z firmami kurierskimi, optymalizacja kosztu ostatniej mili, negocjacje warunków i kosztów dostaw oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań w tym zakresie,

  • rozwój systemu ERP - wdrażanie dodatkowych funkcjonalności systemu w celu usprawnienia funkcjonowania działu, we współpracy z działem IT,

  • odpowiedzialność za budżet działu - tworzenie, egzekucja i pełna odpowiedzialność za wszystkie wydatki magazynu i działu. Oczekujemy również działań optymalizacyjnych w zakresie poprawy profitowości działań spółki na poziomie operacyjnym.

  • ustalanie i monitoring wskaźników KPI w obszarze logistyki, magazynu i działu zakupów,

  • kontrola nad sposobem pakowania paczek dla klientów, tworzenie i egzekucja standardów przestrzeganych we wszystkich magazynach Pora na Pola - bliska współpraca z działem marketingu,

  • tworzenie i egzekucja standardów kontroli jakości zamawianych towarów,

  • pełna odpowiedzialność za utrzymanie poziomu marży na kupowanych produktach - nadzór nad fakturami zakupowymi i cenami kupowanych produktów,

  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze i poziomie stanowiska - mocno preferowane doświadczenie z zakresu np. e-commerce, FMCG, delivery i e-grocery,

  • wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesami (min. 5 lat),

  • wykształcenie wyższe,mile widziane z zakresu logistyki i łańcucha dostaw,

  • sprawne posługiwanie się laptopem i telefonem (mailing, videokonferencje, aplikacje do komunikacji, szybkie pisanie na klawiaturze), umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel,

  • znajomość nowoczesnych technologii logistycznych i doświadczenia w ich wdrażaniu (systemy WMS i ERP)

  • odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • samodzielność w działaniu,

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu WAPRO WFMag będzie dużym plusem.

Co oferujemy:

  • wybraną przez Ciebie formę współpracy: umowa o pracę, umowa – zlecenie lub B2B,

  • niezbędne narzędzia do pracy (służbowy laptop i telefon),

  • realny wpływ na rozwój start-upu pozytywnego wpływu,

  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem młodej, dynamicznie rozwijającej się spółki,

  • możliwość wyboru szkoleń podnoszących kwalifikacje w ramach pracy,

  • wynagrodzenie 10 000 – 14 000 zł brutto + premia + program motywacyjny w systemie opcji na akcje.

Jeśli uważasz, że to jest praca dla Ciebie to wyślij CV i napisz nam w wiadomości kilka zdań od serca!

Ogłoszenie archiwalne