Logo Pracuj.pl

Kierownik działu logistyki i zakupów

TG Instalacje Sp. z o.o.O firmie

TG Instalacje Sp. z o.o.

Bukowska 49

Dąbrowa (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem centralnym
  • Zarządzanie gospodarka magazynową we wszystkich jednostkach organizacyjnych
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy czasu wydania i przyjęcia towaru
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Planowanie, monitorowanie oraz kierowanie procesem zamówienia towaru
  • Zarządzanie mapa magazynu
  • Zarządzanie zapasami max. i min.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku ( min.2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera :MS OFFICE
  • Systemy zarządzania magazynem WMS i ERP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem "Kierownik działu zakupów i logistyki".

Kierownik działu logistyki i zakupów, Bukowska 49, Dąbrowa (pow. poznański)